Menu
Město Chrastava
MěstoChrastava

Telefonní spojení - informace o aktuálních akcích: 

485 143 161

Ročník 2000

Sportovec roku 2000 v Chrastavě

SPORTOVEC  CHRASTAVY 1999/2000

Kategorie I – dívky do 13 let

  • 101. Vejstrková Zuzana atletika přespolní běhy
  • 102. Tichá Nikola atletika krajský přebor – 1.m. přespolním běhu a 3.m. v chůzi
  • 103. Černá Adéla modelář 4x – 1.,1x 2.výk.tř.,přebor ČR-19.m.
  • 104. Kopalová Markéta orientační klub 1.m.oblastní žebříček
  • 105. Gorčicová Barbora orientační klub 3.m.oblastní žebříček
  • 106. Kůtová Kateřina zápas MR – 1.m.
  • 107. Lišková Marcela zápas MR – 6.m.
  • 108. Velechovská Kateřina zápas MR – 7.m.
  • 109. Suchá Petra zápas MR – 3.m.
  • 110. Marková Barbora zápas MR – 2.m.

Kategorie II – chlapci do 13 let

  • 202. Hodaň Dalibor – Malý Martin kolová Euroliga 3. místo
  • 203. Jahoda Lukáš atletika přespolní běhy
  • 204. Vávra Filip atletika přespolní běhy
  • 205. Vokoun Jiří kuželky okresní přeborník 1999
  • 209. Formánek Stanislav modelář 2x 1., 1x 2.,1x3. výkonnostní třída
  • 210. Coufal Jiří modelář 1x 1., 2x 3. výk. tř., přebor ČR-54.m.
  • 211. Rieger Martin modelář 1x 1., 2x 2.,1x3. výkonnostní třída
  • 214. Hradil František modeláí 2x 2. výkonnostní třída
  • 215. Kaše Michal modelář 3x 1., 1x 2. výk. tř., přebor ČR-13.m.
  • 218. Trögler Martin střelba 4.m.Liberecká liga, 8.m. Euroregion NISA
  • 219. Ramirez Jan střelba 6.m.Liberecká liga, 12.m. Euroregion NISA
  • 220. Míšek Jan střelba 7.m.Liberecká liga, 10. m. Euroregion NISA
  • 221. Ramirez Dušan střelba 11.m.Liberecká liga
  • 222. Kraka Lukáš střelba 7.m. Euroregion NISA
  • 223. Kopal Ondřej orientační klub 2.obl. žebříček
  • 233. Koritar Petr orientační klub 9.obl. žebříček
  • 224. až 231. členové družstva mladších žáků, které obsadilo 1. místo v podzimní části OP ročníku 1999/2000
  • 224. Rozmajzl Michal kopaná
  • 225. Kučera Vítek kopaná
  • 226. Koblasa Lukáš kopaná
  • 227. Bartoš Jan kopaná
  • 228. Novák Martin kopaná
  • 229. Kosiewitz Tomáš kopaná
  • 230. Žemlička Karel kopaná
  • 231. Zoul Tomáš kopaná
  • 240. Kollman Vojtěch kopaná Slovan Liberec
  • 241. Eigl Lukáš zápas MR-10.m.

Kategorie III – chlapci do 18 let

  • 301. Fadrhonc Daniel – Rusek František kolová žáci – Mistři ČR, vítězové Českého poháru, Euroliga – 1. místo
  • 302. Havle Roman – Matuškovič Pavel kolová Euroliga – dorost 1. místo
  • 303. Fadrhonc Michal – Matuškovič Pavel kolová MČR – dorost 5. m.
  • 304. Míšek Jan střelba 17.m. Liberecká liga
  • 305. Bejr Filip střelba 13.a 21.m. Lbc.liga
  • 306. Thomas Petr střelba 4. a 6.malor.Manušice
  • 307. Horáček Ondřej orientační klub 1.MČR družstev, 2.MČR štafet, 4.MČR Dlouhá trať
  • 308. Doležal Roman kopaná
  • 309. Junek Michal kopaná Slovan Liberec – extraliga dorostu
  • 311. Řehořek Jan volejbal Liberec
  • 312. Drzymala Lukáš zápas MR-5.m. junioři
  • 313. Fejfar Miroslav zápas MR-9.m. junioři
  • 314. Dlabola Lukáš zápas MR-2.m. žáci
  • 315. Šafařík Petr zápas MR-3.m. žáci
  • 324. Perný Martin zápas MR-2x2.m.+5.m. žáci
  • 325. Liška Pavel zápas MR-4.,9.,15.m. žáci
  • 316. Hanuš Lukáš zápas MR-6.,7.m. žáci
  • 317. Sachek Taras zápas MR-2x9.m. žáci
  • 318. Caletka Jan modelář 2x1. výk.třída
  • 319. Gister Jan modelář 1. A3. Výk. třída

Kategorie IV – dívky a ženy

  • 401. Kašková Barbora orientační klub 1. žebříček Čechy
  • 402. Kašková Kateřina orientační klub 9.MČR Noční OB
  • 403. Krupková Lenka orientační klub 14. žebř. Čechy, 8 obl. žebř.
  • 404. Šaffková Kateřina orientační klub 2. obl. žebř.
  • 405. Vokounová Jana kuželky okresní přebornice 1999
  • 406. Stahoňová Iva zápas MR-3.m. ženy,1.m.juniorky
  • 407. Pradeová Petra zápas MR-2.m. ženy, 2.m.juniorky
  • 408. Balážová Lucie zápas MR-5.m. kadetky
  • 409. Třísková Tereza zápas MR-3.m. kadetky,2.m.žákyně
  • 410. Kleinhamplová Vendula zápas MR-1.m.žákyně
  • 411. Dítětová Adéla zápas MR-2.m.žákyně
  • 412. Stahoňová Šárka zápas MR-1.m.žákyně
  • 413. Pálová Nikola zápas MR-7.m.žákyně
  • 414. Šafaříková Veronika zápas MR-3.m.žákyně
  • 415. Skálová Lucie zápas MR-2.m. ženy, 1.m.juniorky

Kategorie V – muži

  • 501. Brodský Tomáš – Celler Martin kolová mezinárodní turnaj SRN 3. m., 2.m. o postup do
    2. ligy
  • 502. Havle Roman – Mácha Petr kolová 2. místo Euroliga
  • 503. Brodský Tomáš – Havle Roman kolová mezinárodní turnaj SRN 3.m.
  • 504. Tichý Radek atletika – chůze Evropský mítink na 100 km – 11.m.,MČR štafet na 20 km,
    2-m.
  • 505. Klinger Petr střelba 16.m. Liberecká liga, 22.m. Euroregion Nisa
  • 506. Rajnoha Josef střelba 35.m.Liberecká liga
  • 507. Oszlik Julius střelba 8.m. Liberecká liga,26.m.Euroregion
  • 508. Bradna Václav orientační klub Misrovství světa juniorů-40.m. LOB, MČR-3.m.LOB
  • 509. Horáček Michal orientační klub Misrovství světa – 8.m. štafety,14. Krátká trať, 26.m. klasika,MČR – 1. Horský OB, 2. klasika,12.Akad.MS,9.MČR,10. žebříček ČR
  • 510. Polák Jaroslav orientační klub MČR-8.m. horská kola, 12.m. krátká trať, 3.m. štafety,
    10. žebříček ČR
  • 511. Janáček Libor kopaná 1. liga Bohemians Praha
  • 512. Cinibulk Miroslav stolní tenis kvalifikován na OH 2000 v Sydney tělesně postižených

Kategorie VI – cvičitelka

  • 601. Cellerová Miluška Sokol
  • 602. Cellerová Pavlína Sokol
  • 603. Fořtová Kateřina Sokol
  • 604. Hamáčková Věra Sokol
  • 605. Lešková Iva Sokol nácvik skladeb na XIII. Všesokolský slet
  • 606. Paštiková Kateřina Sokol nácvik skladeb na XIII. Všesokolský slet
  • 607. Třešňáková Renata Sokol
  • 608. Trčková Zuzana Sokol
  • 609. Hekelová Gisela jóga
  • 610. Řehořková Iva Sokol

Kategorie VII – trenér

  • 701. Celler Ladislav kolová
  • 702. Tichý Radek atletika
  • 703. Diml Jan modelář
  • 704. Hotovec Jan modelář
  • 705. Holan Petr kopaná ml. žáci 1.m. OP
  • 706. Doležal Jaroslav kopaná dorost 2.m. OP
  • 707. Kollman Jiří kopaná Slovan Liberec
  • 708. Dostál František kuželky
  • 709. Stahoň Alois zápas
  • 710. Kraka Ladislav kopaná FC ROMA
  • 711. Kneys Milan kopaná

Kategorie VIII – kolektivy a družstva

  • 801. ZŠ nám. chlapci atletika 4.m. Pohár rozhlasu
    (M. Trakal, F. Rusek, M. Vlaček, J. Brynda, T. Jirousek, T. Sačok, M. Vinš, R. Hájek, T. Chovaňák)
  • 802. ZŠ nám. děvčata atletika 7.m. Pohár rozhlasu
    (I. Běhavá, P. Čilová, A. Dítětová, E. Hoření, V. Johnová, Kleinhamplová, Marková, Š. Stahoňová, P. Suchá, Třešňáková, Čiháčková)
  • 803. FC GLORIA kopaná vítěz LIBEREC OPEN
    (Milan Sobotka, Franta Vlček, David Vlček, Aleš Vlček, Milan Kučera, Milan Antoš, Franta Veselý, Vojtěch Kroka, Ladislav Badič, Joaquin Gazques)
  • 804. Mladší žáci – TJ SPARTAK kopaná 1. místo okresní pohár
    (Michal Rozmajzl, Vítek Kučera, Lukáš Koblasa, Jan Bartoš, Martin Novák, Tomáš Kosiewicz, Karel Žemlička, Tomáš Zoul a další)
  • 805. Starší žáci – TJ Spartak kopaná
  • 806. Dorost – TJ Spartak kopaná 2.m. OP
  • 807. Muži – TJ Spartak kopaná
  • 808. SSK – mládež do 12 let střelba 1.m. Liberecká liga
    (Lukáš Kraka, Dušan Ramiréz, Ondra Pavlík a další)
  • 809. Muži – TJ Spartak stolní tenis krajská soutěž
    (Martin Dáňa, Ivan Fürbacher, Zdeněk Heinze, Karel Žemlička, Jiří Frýba a další)

Kategorie IX – síň slávy

(za mnohaletou činnost v této kategorii je vítěz trvale zařazen do Síně slávy a proto se již nemůže účastnit dalších ročníků)

  • 901. Doucha Karel kolová
  • 902. Mácha Josef Sokol
  • 903. Čermáková Jarmila Sokol
  • 904. Husák Norbert kuželky
  • 905. Dostál František kuželky
  • 906. Šimerka Václav volejbal
  • 907. Celler Ladislav kolová
  • 908. Stahoň Alois zápas
  • 909. Žďárek Ladislav modelář
  • 910. Horáček Jan turistika
Datum vložení: 27. 10. 2000 13:36
Datum poslední aktualizace: 22. 9. 2022 13:49